Komentarze i oceny [15]
znajdz produkt
 
SŁUCHAWKI
HI-FI
SŁUCHAWKI
PRZENOŚNE
MIKROFONY
PRZEWODOWE
MIKROFONY
BEZPRZEWODOWE
AKCESORIA
.::  START  :: PROMOCJE ::   ::   ::   ::   ::   :: NASI
PARTNERZY
 :: KONTAKT ::.


PROMOCJA SŁUCHAWKI
PRZENOŚNE


Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zamów produkt przez formularz www

Shure SE 112 to słuchawki dokanałowe znakomicie izolujące od hałasu otoczenia, wyposażone w przetworniki Dynamic MicroDriver zapewniające głęboki bass. Nadają się idealnie dla osób rozpoczynających przygodę z dźwiękiem. Przetworniki Dynamic MicroDrivers zamontowane w słuchawkach SE112 dostarczają świetnej jakości dźwięk z głębokim basem. Słuchawki SE112 zapewniają imponujący poziom izolacji od dźwięku z zewnątrz i idealnie uzupełniają się z przenośnymi, cyfrowymi odtwarzaczami audio używanymi na co dzień. Silikonowe wkładki dopasowujące dostępne są w wielu rozmiarach co zapewnia optymalną izolację akustyczną, wygodę i kontakt słuchawki z uchem.

Rewelacyjny dźwięk z głębokim basem
Słuchawki SE112 z przetwornikiem Dynamic MicroDriver zapewniają wysokiej klasy dźwięk oraz jakość wykonania. Zastępują standardowe słuchawki dokanałowe dołączane do przenośnych urządzeń cyfrowych,

Zaprojektowane by izolować od otoczenia
Wygodne silikonowe wykładki dopasowujące blokują hałas otoczenia aż o 37 dB. Technologia izolacji dźwięku użyta przy tworzeniu SE112 zapobiega zakłócaniu słuchania zarówno podczas poruszania się po mieście jak i występów na scenie. W celu uzyskania najlepszego dźwięku słuchawki Shure Sound Isolating powinny być odpowiednio dopasowane do ucha.

Nieporównywalny komfort
Ergonomiczny I profesjonalny design zapewniają wygodne i pewne umiejscowienie w uchu. Sposób ułożenia kabli za uchem pozwala trzymać je w bezpiecznym miejscu, sprawiając, że kabel nie ulega splątaniu. Zestaw zawiera trzy rodzaje miękkich, silikonowych wkładek dopasowujących umożliwiających dopasowanie się do kształtu każdego ucha. Zestaw zawiera ponadto sztywny pokrowiec na słuchawki.
Opis ze strony www.shure.waw.pl
Zestaw zawiera:

- słuchawki Shure SE 112
- zestaw wkładek dopasowujących
- etui transportowe

Dane techniczne:

Przetworniki dynamiczne
Konstrukcja zamknięta, dokanałowa
Pasmo przenoszenia 25 - 17000 Hz
Czułość 108 dB SPL / mWKup SE-112 na www.shure.waw.pl
Impedancja 16 Ohm Kup SE-112 na www.shure.waw.pl
Połączenie jack 3,5 mm stereo
Przewód 127 cm

Dodatkowe informacje:

instrukcja obsługi (pdf - 2.0 MB) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru Shure SE112, SE 112, SE-112, słuchawki hi-fi, słuchawki przenośne, słuchawki dokanałowe, słuchawki zamknięte, słuchawki do iPod, słuchawki do iPad, słuchawki do iPhone, słuchawki do odtwarzacza mp3, słuchawki do mp3, słuchawki mp3

[ Słuchawki dokanałowe Shure SE 112 ]